Sivas Otomatik Demir Kapıları

Kapılar hem uygarlığın simgesi hem de güvenliğin bir numaralı geçiş gereçleridir. Aynı zamanda güvenli olmakla birlikte estetik değerlere uygun olması da misafirlere ve davetlilere daha henüz girişte dekoratif bir estetiklik değeri sunacaktır.

 

Kapılar kullanım alanları ve amaçları doğrultusunda birbirlerinden ayrılmaktadır. Her birinin amacı içeri ile dışarı adı verilen bölgeleri birbirinden ayırmak ve giriş çıkışlarda güvenliği sağlamaktır. Ancak gelişen kerestecilik ve dekorasyon kanalları ile birlikte kapılarda aynı zamanda estetik ve otomatik olma özellikleri de kapıların ana hatlarına eklenmiştir. Buna göre kapı çeşitleri aşağıda sıralayacağımız şekildedir.

 

 

 

Ancak yüksek güvenlikli sitelerde otomatik kapılar her daire sakinine özel olmak şartıyla kullanılan ve otomatik kapıların hassasiyetine bağlı olarak çalışan kartla ile de kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra bazı yerlerde sese ve göze odaklı, sahibini tanıyan otomatik kapılar da mevcuttur. Yine aynı şekilde fotoselli kapılar ve garaj kapıları en fazla ihtiyaç duyulan ve tercih edilen kapı çeşitleridir. Garaj kapıları araç sahipleri için kumandalı olarak üretilmektedir. Fotoselli kapılar ise ışığa duyarlı olarak çalışmaktadır.

 

           Kayar kapılar: Ev ve şirket içi dekorasyonlarında kullanılan kayar kapı modelleri hem şık tasarımları ve yapısıyla hem de yerden edilen tasarruf edilmesiyle son yıllarda birçok insan tarafından tercih edilen dikkate değer kapılardır. Bir diğer adı da sürgülü kapılar olup içeri doğru katlanarak çalışırlar.

 

Otomatik Bahçe Kapısı Fiyatları

 

Müşteriler ve kullanıcılar tarafından çoğunlukla merak dilen otomatik bahçe kapısı fiyatları kapıların hangi üründen yapıldığına ve otomatik mi yoksa kayar kapı mı olduğuna göre değişen rakamlardır.

25 Ekim 2017
1.131 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?